Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe na wymiar

Prysznic stał się nieodzownym elementem każdego domu czy mieszkania. Niejednokrotnie zdarza się domownikom nie mieć czasu na długą i relaksującą kąpiel, a sam fakt posiadania kabiny prysznicowej mocno ratuje w takich sytuacjach. Chcąc jednak umyć się sprawnie i bez utraty komfortu, potrzeba przestronnej i wygodnej kabiny prysznicowej. Nieustanne uderzanie łokciami o jej ścianki i niemożność swobodnego obrócenia się, to z pewnością czynniki bardziej pozbawiające cierpliwości aniżeli odprężające po ciężkim dniu.

Jako producenci wyrobów szklanych, a przede wszystkim ludzie o tych samych potrzebach, w pełni rozumiemy problem dotyczący braku komfortu podczas codziennej kąpieli. Dlatego też, wychodząc naprzeciw niedopatrzeniom aranżacyjnym, oferujemy możliwość wykonania kabin prysznicowych na wymiar, względem każdej powierzchni. Tworzymy kabiny typu walk-in, kabiny we wnęce, kabiny narożne, przesuwne oraz w przypadku posiadania wyłącznie samej wanny – parawany. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji umieszczonych na poniższych fotografiach, a także do skorzystania z usług naszej firmy.

Stwórz kabinę prysznicową dostosowaną do własnych potrzeb

Nasza oferta dotyczy szklanych kabin prysznicowych, dopasowanych zarówno do małych i przytulnych łazienek, jak i do sporych rozmiarów salonów kąpielowych. Wszędzie mogą wystąpić błędy aranżacyjne w postaci słupów czy skosów, które uniemożliwiają montaż uniwersalnych kabin. Nawiązując współpracę z naszą firmą, to klient decyduje o wyglądzie i usytuowaniu samej kabiny czy parawanu. Jesteśmy w stanie wykonać każde szklane kabiny prysznicowe na zamówienie, niezależnie od ich wielkości czy kształtu. Najczęściej realizowanymi przez nas projektami są natomiast:

  • Kabiny typu walk-in – to otwarte kabiny, pozbawione drzwi i progów. Montowane są wszędzie tam, gdzie spływ instaluje się bezpośrednio na płytkach. W zależności od usytuowania mogą posiadać jedną lub kilka ścian. Uznaje się je za najlepsze szklane kabiny prysznicowe bez brodzika.
  • Kabiny we wnękach – bardzo często są to jedynie drzwi umieszczone pomiędzy dwoma fragmentami ścian. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, a przy tym stworzyć w pełni komfortowe warunki do mycia.
  • Kabiny narożne – na życzenie klienta mogą wystąpić zarówno w formie półokrągłej, ściętej bądź całkowicie prostokątnej.

Wykonujemy również kabiny prysznicowe wolnostojące, całkowicie zabudowane szkłem ze wszystkich stron i niewymagające ścian.

Estetyka i funkcjonalność w każdej łazience

Wszystkie, tworzone przez nas kabiny prysznicowe szklane są bardzo wytrzymałe i solidnie zbudowane. Grubość szkła jest zależna przede wszystkim od wymiarów i kształtu tafli użytej w projekcie. Oferujemy zarówno możliwość montażu standardowego szkła do kabiny prysznicowej, jak i szkła odpowiednio wzmacnianego o większej grubości. Klient ma również do wyboru szkło z nałożoną powłoką samoczyszczącą time less lub enduro shield, które okażą się niezastąpione w kwestii ochrony przed kamieniem. Należy jednak pamiętać, aby w razie skorzystania z opcji wyboru specjalistycznych powłok, nie czyścić szkła żadnymi środkami chemicznymi.

Nasze kabiny prysznicowe w stu procentach zapobiegają jakiemukolwiek przedostawaniu się wody poza wyznaczony obszar. Świadczy o tym nie tylko jakość wykonania, ale również montaż przeźroczystych bądź czarnych, gumowych uszczelnień. Elementy te zapobiegają wychlapywaniu się wody, ale nie pełnią funkcji całkowitej wodoszczelności. Do każdego projektu wykonujemy także okucia o wykończeniu: chromowym, satynowym, czarnym lub złotym. W razie wyboru innej barwy, wszystkie elementy malujemy metodą proszkową.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji!

Wszystkie, tworzone przez nas szklane kabiny prysznicowe na wymiar są realizowane indywidualnie dla każdego klienta. Z tego też względu, na naszej stronie nie uda się znaleźć ogólnego cennika usług, a całkowitą wycenę sporządzamy wyłącznie w przypadku skontaktowania się z nami przez klienta. Można to zrobić w sposób mailowy lub telefoniczny. Wszystkie usługi świadczymy na terenie całej Polski.

W naszym zagonionym i wygodnym świece prysznic stał się nieodzownym elementem naszego życia. Na dłuższą kąpiel w wannie często nie mamy czasu, a szybki prysznic zajmuje tylko kilka minut. Mamy szeroką ofertę kabin prysznicowych i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wykonujemy kabiny typu walk-in, kabiny we wnęce, kabiny narożne, kabiny przesuwne, a także parawany nawannowe. Do kabin stosujemy uszczelki gumowe przeźroczyste lub czarne, które zapobiegają wychlapywaniu się wody, ale nie pełnią funkcji całkowitej wodoszczelności. Na szkło może być nałożona powłoka samoczyszczącą time less lub enduro shield, która pomoże w utrzymaniu czystości przed kamieniem. Należy pamiętać, że takiej powłoki nie wolno czyścić środkami chemicznymi, ponieważ może ulec zniszczeniu. Okucia do szkła, które stosujemy występują w wykończeniu chromowym, satynowym, czarnym lub złotym, w przypadku innego koloru poszczególne elementy malujemy proszkowo.