Szkło z grafiką

Szkło z grafiką na wymiar

Zastosowanie elementów szklanych w wystroju wnętrz stało się niezwykle popularne u wielu projektantów. To już nie tylko lustra stawiane w części pomieszczeń, ale również balustrady, drzwi czy panele szklane. W szczególności te ostatnie zdążyły na przestrzeni lat pojawić się w wielu nowoczesnych pomieszczeniach, w których spełniają rolę dekoracyjną, a także stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych płytek.

W naszej firmie oferujemy szkło z grafiką tworzone na wymiar, z możliwością zamieszczenia indywidualnych wzorów bądź nadruków. Dzięki nowoczesnym technologiom druku UV oraz ceramicznego, jakość nakładanych na szkło obrazów jest bardzo wysoka, a dodatkiem do ich ochrony jest proces malowania lakierem, co ma zabezpieczyć powłokę przed uszkodzeniami czy zarysowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi fotografiami, przedstawiającymi część naszych realizacji z zakresu hartowanych paneli szklanych z grafiką.

Przenieś swój własny pomysł na szkło

Nasi klienci mogą samodzielnie decydować o grafice, która pojawi się na zamawianej przez nich tafli na wymiar. Różnorodność w tym zakresie jest więc nieskończona, a wszystko to dzięki metodzie druku UV. Wszystkie szkła z grafiką dostępne w naszej ofercie są poddawane metodzie hartowania, co zwiększa ich odporność na pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne. Co za tym idzie, tafla jest również zabezpieczona przed nagłymi zmianami temperatur. Jest to niezwykle ważne w kontekście montażu szkła z grafiką między dolnym i górnym ciągiem mebli kuchennych. W tym obszarze najczęściej da się znaleźć piekarnik bądź kuchenkę gazową, a to dla innego typu szkła mogłoby okazać się niszczące.

Wszystkie oferowane przez nas szkła posiadają szlifowane krawędzie w cenie. Wykonanie takiego panelu na wymiar wprowadzi do kuchni bądź łazienki wiele nowoczesności, a sam wzór i materiał należy do grona żywotnych. Niemożliwe jest więc z czasem wyblaknięcie szkła pod wpływem promieniowania UV, co w wielu innych materiałach nie jest już tak oczywiste.

Elegancja i funkcjonalność w każdym wnętrzu

Szkło hartowane z indywidualną grafiką jest niezwykle praktyczne zarówno w montażu, jak i użytkowaniu. To lekkie i trwałe panele o bardzo atrakcyjnym wyglądzie, zdolne nadać charakteru każdemu pomieszczeniu. Ich gładka, błyszcząca warstwa wierzchnia pozwala bez obaw o zarysowania czyścić powłokę, w celu usunięcia z niej tłustych plam czy wody. Przy stosowaniu szkła na wymiar, okolice blatu kuchennego będą wyglądały unikatowo, a przede wszystkim czysto.

Montaż takich paneli w obszarze łazienki bądź salonu znacznie przyczynia się do wizualnego zwiększenia powierzchni w tych pomieszczeniach. Dodatkowo, może w pewien sposób rozjaśnić wnętrze, a indywidualna i wybrana przez inwestora grafika, z pewnością ubarwi całkowity wystrój. Szkła z grafiką na wymiar są więc idealną alternatywą dla kafelek oraz wykładzin na ścianach. Spełniają one swoją rolę w każdym aspekcie, a przy tym świetnie prezentują się zarówno w dzień, jak i nocą.

Zadbaj o doświetlenie szkła

Przedostające się z zewnątrz, naturalne światło słoneczne doskonale wpływa na prezencję szkła przymocowanego do ściany. Wieczorem jednak, zdecydowanie warto korzystać z dodatkowego oświetlenia sztucznego, które przy odpowiednim położeniu da onieśmielający efekt. Mowa tu głównie o różnokolorowych diodach LED, które w sposób idealny podkreślą błyskotliwość warstwy szkła umieszczonej w dowolnym miejscu w budynku. Szkła z grafiką sprawdzą się nie tylko w domach prywatnych, ale również w budynkach użytku publicznego, hotelach czy restauracjach.

Skontaktuj się w celu uzyskania wyceny!

W naszej firmie oferujemy wykonanie projektu, stworzenie i montaż tafli szkła z indywidualną grafiką na wymiar. Klient przy współpracy zyskuje więc pełną dowolność i to on decyduje o ostatecznym wyglądzie i strukturze elementu. Dlatego też, do każdego zamówienia sporządzamy indywidualne wyceny względem faktycznego projektu. Wystarczy tylko jeden telefon lub mail, a specjaliści w niej pracujący omówią szczegółowo warunki współpracy. Realizujemy projekty na terenie całej Polski z możliwością wcześniejszego stworzenia wyceny.

Jednym z bardzo popularnych w ostatnim czasie rozwiązań jest wykorzystanie do dekoracji wnętrz szkła z grafiką. Chodzi oczywiście o szkło, na którym można zamieścić wybrany nadruk zarówno napisów, wzorów lub obrazu. Stosujemy druk UV oraz ceramiczny, potem druk jest malowany lakierem dzięki czemu jest bardziej odporny na uszkodzenia i zarysowania. Szkło z grafiką swoje zastosowania znajduje w kuchni oraz w łazience. Klient wybiera plik ze zdjęciem oraz przesyła fotografie miejsca, w którym będzie zamontowane szkło z grafiką, my wtedy jesteśmy w stanie stworzyć wizualizacje co pomoże nam zobrazować efekt końcowy.

Nasze realizacje