Daszki Szklane

Daszki szklane na każdą elewację i konstrukcję

Eleganckie wejście o wyjątkowej prezencji jest w tych czasach niezbędnym elementem każdego budynku. Oprócz samej estetyki, obszar ten powinien charakteryzować się również najwyższą funkcjonalnością. Tę mogą zapewnić dostępne w naszej ofercie daszki szklane na wymiar, odgrywające niezastąpioną rolę w kontekście ochrony zarówno drzwi zewnętrznych, jak i wszystkich domowników wraz z odwiedzającymi ich gośćmi.

Tworzone przez nas daszki są bardzo wytrzymałe, a przy tym skutecznie zabezpieczają wejście, nie ograniczając w żaden sposób przepuszczania światła. Ich montaż jest wskazany nie tylko na samych budynkach mieszkalnych, ale również w biurowcach czy budynkach użyteczności publicznej. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia niektórych naszych realizacji na fotografiach zamieszczonych poniżej.

 

Nowoczesne i praktyczne daszki ze szkła

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór szklanych daszków, wykonywanych na miarę i w pełni dopasowanych do każdego stylu budynku i elewacji. Chętnie przyjmujemy zamówienia na terenie całego kraju, a przy tym udostępniamy możliwość wcześniejszego uzyskania wyceny takich usług. Projektowane przez nas daszki szklane nad drzwiami mogą być mocowane zarówno na wspornikach przyściennych, jak i na specjalnych odciągach, wyregulowanych pod konkretnym kątem, z uwagi na zamierzony spadek.

Daszek ze szkła chroni przed deszczem i pojawieniem się wilgoci w okolicach wnętrza. Powoduje to, że drzwi zewnętrzne nie są w żaden sposób narażone na uszkodzenia i zalanie. Do tego, element ten przez wzgląd na swoją przepuszczalność światła nie zaciemnia obszaru wejścia, a sama technika wykonania zadaszenia w pełni dopasowuje się do reszty architektonicznej całości. Tej formy zabezpieczenia nie stosuje się wbrew pozorom jedynie przy drzwiach zewnętrznych. Wielu inwestorów decyduje się także zamontować szklany daszek na balkon. To bardzo rozsądne rozwiązanie, pozwalające cieszyć się możliwością spędzania wolnego czasu na zewnątrz, przy jednocześnie nawet lekkich opadach letniego deszczu.

Elegancja w parze z bezpieczeństwem

Wiemy, jak ważną rolę odgrywa bezpieczeństwo we współczesnej architekturze. Z tego więc względu, nasze wyroby odznaczają się nie tylko walorami estetycznymi, ale również gwarantują wytrzymałość w nawet najcięższych warunkach. Do produkcji szkła korzystamy wyłącznie z surowców najwyższej jakości, a sam materiał poddawany jest dwóm metodom obróbki: hartowaniu i laminacji specjalną folią zabezpieczającą. Nasze doświadczenie pozwala nam również projektować wytrzymałe wsporniki bądź odciągi, będące w stanie przetrwać nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Specjalne spady projektujemy w celu swobodnego opadania deszczu bądź powłok śniegu, co jeszcze bardziej niweluje możliwość jakiegokolwiek pęknięcia tafli. Folie umieszczane w ramach laminacji są niehigroskopijne, a co za tym idzie – nie pochłaniają wilgoci.

Zamawiając i montując szklany daszek nad wejściem, nasi klienci zyskują produkt najwyższej jakości, którego solidność i funkcjonalność jest potwierdzona masą przeprowadzanych testów. To doskonała forma zabezpieczenia drzwi, balkonów oraz ciągów pieszych, które niejednokrotnie narażone są na wilgoć i zalanie. Dodatkowo, w przeciwieństwie do innych materiałów, szklane zadaszenie na przestrzeni lat nie płowieje oraz nie matowieje.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji i wycenę!

Nasze projekty realizujemy w pełni indywidualnie dla każdego budynku. Grubość tafli szkła i forma montażu jest zależna przede wszystkich od kształtu i wielkości zadaszenia. Oferujemy daszki dla każdej elewacji oraz konstrukcji drewnianych, aluminiowych i stalowych. Dostępne możliwości pozwalają na całkowitą uniwersalność względem każdego, pojedynczego przypadku. Dlatego też, na naszej stronie nie znajdą Państwo jednolitej wyceny dla poszczególnych usług. W celu uzyskania takiego kosztorysu warto skontaktować się z nami drogą mailową, telefoniczną bądź osobiście. Po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu dotyczącego samego projektu, prześlemy całkowity kosztorys i przejdziemy do realizacji zamówienia.

Tworzone przez nas daszki nad drzwi nie tylko są bardzo wytrzymałe, ale także wyróżniają się najwyższą funkcjonalnością. Doskonale przepuszczają światło. Ponadto prezentują się elegancko, atrakcyjnie i nowocześnie. Znakomicie nadają się zarówno do budynków mieszkalnych, jak i do najróżniejszych biurowców i obiektów użyteczności publicznej. Szkło, jakie najczęściej wykorzystujemy to szkło hartowane laminowane ESG/VSG z folią w środku. Daszek szklany może być zamontowany na wspornikach do ściany lub na odciągach z odpowiednim spadkiem, żeby spełniał swoją funkcję.

Nasze realizacje