Drzwi szklane

Drzwi szklane tworzone na miarę

Każda posiadłość zasługuje na aranżację stworzoną według własnego pomysłu. Doskonale rozumiemy chęć stworzenia indywidualnego projektu wszystkich pomieszczeń przez naszych klientów i oferujemy pomoc w zakresie wykonania spersonalizowanych drzwi szklanych, w pełni dopasowanych do stylu i wymiarów wnętrza.

Dzięki nowoczesnej technologii i różnym metodom obróbki, jesteśmy w stanie stworzyć niezwykle wytrzymałą, a zarazem modernistycznie wyglądającą taflę z uwzględnieniem wszystkich jej detali. Tworzone przez nas produkty są w pełni bezpieczne i w zależności od woli klienta, wykonane ze szkła hartowanego o grubości przeważnie w granicach 8/10 mm. Drzwi szklane, pomimo swojej teoretycznej prostoty mogą posiadać nadruki, wypiaskowane wzory, folię bądź też inne elementy ozdobne. Wszystkie nasze realizacje są wykonywane z maksymalną starannością i poświęceniem, co mogą jedynie zobrazować poniższe fotografie.

Stwórz wymarzone szklane drzwi z pomocą naszych specjalistów

Oferujemy szeroki wybór szklanych drzwi, tworzonych na miarę względem otrzymanych przez naszych klientów wytycznych. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski z wcześniejszą możliwością uzyskania indywidualnej ich wyceny. Do jej sporządzenia potrzebny będzie wywiad z klientem, w którym ten przekaże wszystkie informacje odnośnie preferowanego przez siebie stylu skrzydeł, ich wymiarów, kształtu czy też rodzaju szkła użytego na tafli.

Specjalizujemy się w wykonywaniu drzwi o przeróżnych wariantach konstrukcyjnych, do których możemy zaliczyć:

  • Drzwi przymykowe w ościeżnicy;
  • Drzwi wahadłowe na zawiasach bądź samozamykaczu podłogowym;
  • Drzwi przesuwne w systemie rurowym lub w szynie z cichym domykaniem.

Dla urozmaicenia bądź zwiększenia prywatności w niektórych wnętrzach, tafla może zostać pokryta różnego rodzaju elementami ozdobnymi bądź folią. Nasi klienci bardzo często wybierają drzwi szklane matowe bądź też drzwi szklane białe. Nie ma znaczenia wielkość i charakterystyka samego pomieszczenia. Na specjalne zamówienie wykonujemy zarówno małe, jak i duże szklane drzwi do każdego wnętrza.

Zadbaj o pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania

Wiele osób zamartwia się podczas montażu drzwi szklanych o bezpieczeństwo swoich dzieci i zwierząt. Wykonywane przez nas tafle szkła są dzięki specjalnym obróbkom technicznym bardzo wytrzymałe i posiadają znakomitą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Do tworzenia drzwi używamy głównie szkła hartowanego.

Proces ten polega na szybkim nagrzaniu materiału do temperatury ok. 600 oC, a następnie schłodzeniu do temperatury pokojowej. W ten sposób szkło uzyskuje niezwykle pożądane przez producentów, wysokie parametry wytrzymałościowe. Materiał tworzy również fachowo nazywaną siatkę spękań, która w razie bardzo mocnego uderzenia, prowadzi do rozpadu szkła na małe, niegroźne kawałki. Uspokajamy zatem, że montaż szklanych skrzydeł w jakimkolwiek budynku jest w pełni bezpieczny dla wszystkich członków rodziny. Projektowaniem, wykonaniem i montażem zajmują się u nas wyłącznie profesjonaliści z długoletnim stażem, którzy na przestrzeni lat zdołali zbudować solidną markę.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania szybkiej wyceny!

Jeśli chodzi o drzwi szklane, cena jest uwarunkowana wieloma czynnikami. Dlatego też, pierwszym krokiem przybliżającym nas do otrzymania wyceny jest skontaktowanie się z nami poprzez kontakt mailowy, telefoniczny bądź w razie możliwości – odwiedzenie nas osobiście. W kwestii sporządzania wyceny, eksperci z pewnością zapytają o typ elementu: czy będą to drzwi szklane otwierane, czy też przesuwne. Przy okazji rozmowy, warto sporządzić wcześniej wymiary i zastanowić się nad kształtem skrzydła. Oferujemy również możliwość naklejenia na drzwi folii bądź specjalnych, ustalonych przez klienta wzorów.

U nas to klient decyduje, w jaki sposób zaprojektowana będzie tafla oraz jakie elementy dekoracyjne się na niej znajdą. Dodatkowo, do wszystkich drzwi możliwy jest dobór odpowiednich okuć oraz akcesoriów w postaci np. samozamykaczy, dzięki którym ich użytkowanie stanie się znacznie prostsze.

Drzwi szklane stały się symbolem modernistycznego wnętrza i na pewno znajdą zastosowanie w twoim domu. Za pomocą dzisiejszej technologi obróbki szkła są one bardzo wytrzymałe i bezpieczne. Drzwi, jakie wykonujemy to drzwi przymykowe w ościeżnicy, wahadłowe na zawiasach lub samozamykaczu podłogowym, a także przesuwne na systemie rurowym, bądź w szynie z cichym domykiem. Szkło hartowane, najczęściej o grubości 8/10 mm. Na drzwiach może być również nadruk, wypiaskowany wzór, naklejona folia oraz inne elementy ozdobne.