Lustra

Lustra na wymiar

Jeszcze do niedawna, lustra w domach można było spotkać jedynie w łazience. Z czasem jednak wszystko się zmieniło, a obecnie elementy te są możliwe do zaobserwowania w niemal każdym pomieszczeniu. Dekoratorzy coraz chętniej korzystają z tej formy kształtowania przestrzeni, co dla domowników również okazuje się plusem w kontekście użytkowania.
Z uwagi na odmienne zastosowania, jak chociażby doświetlanie wnętrza czy optyczne jego zwiększanie, w naszej firmie zajmujemy się produkcją i montażem luster na wymiar, przeznaczonych do różnych typów pomieszczeń. Serdecznie zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą, poprzez sprawdzenie poniższych zdjęć uwzględniających część ukończonych już realizacji oraz poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zaprojektuj lustro dopasowane do własnych potrzeb

Wybór lustra do każdego ze swoich pomieszczeń nie jest łatwym zadaniem. Niejednokrotnie warianty dostępne w sklepach stacjonarnych nie spełniają wymagań klientów, a to głównie przez wzgląd na brak dopasowania kształtu, wielkości oraz koloru szkła. Po konsultacji z naszymi klientami, jesteśmy w stanie stworzyć produkty o różnorodnych wymiarach i formach. Niezwykle ważna okazuje się ostatnia rzecz, a dokładniej kolor szkła. Z uwagi na odmienne potrzeby wielu wnętrz, najczęściej wykonujemy:


• Lustra srebrne/srebrne clearvision – mało rzucające się w oczy, a zarazem eleganckie i użyteczne. Doskonale nadają się do rozjaśnienia przestrzeni oraz do optycznego jej zwiększenia;
• Lustra brązowe/grafitowe – wykonywane na bazie szkła odbarwionego, pokryte solidną warstwą ochronną. Służą głównie do dekoracji wnętrz z wymaganym niskim odbiciem światła.
• Lustra antyczne – to elementy dekoracyjne, świetnie sprawdzające się w salonach, łazienkach i korytarzach. Cechuje je atrakcyjna i różnorodna powierzchnia tafli lustrzanej, dzięki której każde pomieszczenie zyska na wyrazie i oryginalności.
• Lustra weneckie – odbijają jedynie część światła, a resztę przepuszczają. Nazywane inaczej zwierciadłami półprzepuszczalnymi, mogą w pomieszczeniach ciemniejszych ukazywać pełen obraz obszarów jaśniejszych, bez odwrotnego skutku.

Z każdej tafli jesteśmy w stanie stworzyć lustro wolnostojące, lustro ścienne okrągłe, lustro prostokątne czy nawet wbudowane we wnękę. To klient decyduje o tym, jaki rodzaj elementu chce umieścić w swoich pomieszczeniach, a my jedynie tę wizję realizujemy. Po naszej stronie znajduje się więc oprawianie, przycinanie i wykończenie samego produktu. Oferujemy możliwość szlifowania lub fazowania krawędzi. Do tego wszystkiego realizujemy montaż na terenie całej Polski i udostępniamy wyceny naszych usług drogą mailową.

Dobór lustra w zależności od pomieszczenia


Typ lustra używanego w pomieszczeniach zależy głównie od samego stylu ich aranżacji. Do industrialnych wnętrz pasują zazwyczaj stojące bądź wiszące, czarne lustra o charakterze prostokątnym. Metalowa oprawa będzie świetnie współgrać z pozostałymi meblami i ogólną stylistyką pomieszczenia. W przypadku minimalistycznego pokoju, znacznie lepiej postawić na niewielkie lustro ścienne okrągłe, najlepiej z podświetleniem jego obwodu. Tyczy się to wszystkich typów pomieszczeń, a szczególnie łazienek. Ostatnimi czasy, lustro łazienkowe okrągłe jest niezwykle pożądane przez większość aranżujących swoje wnętrza klientów. Do pokojów w stylu skandynawskim przeznacza się najczęściej zwierciadła w drewnianej oprawie o równie minimalistycznym charakterze. Wielkość samego szkła jest w każdym przypadku zależna od rozmiarów pokoju. Dlatego też, nie mając pojęcia co do wyboru wielkości lustra, zdecydowanie najlepiej skorzystać z usług firm wykonujących te produkty na indywidualne zamówienie.

Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej!


Po indywidualną wycenę zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego z naszymi specjalistami. Tam zostaną udzielone wszelkie informacje odnośnie naszej szerokiej oferty, a po wysłuchaniu wytycznych narzuconych przez naszych klientów, przejdziemy do realizacji zamówienia.

Wykonujemy lustra na każdy wymiar. Mogą być to lustra srebrne, srebrne clearvision oraz odbarwione brązowe, grafitowe, antyczne, złote bądź weneckie. Lustra mogą być szlifowane lub z ozdobnym fazowaniem oraz grawerem. Możemy wykonać lustra w ramie, co do sposobu montażu mogą być wiszące albo wklejane na ścianę jak i we wnękę.